Agent achizitii teren

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1000 - 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

• minim 2 ani experiență relevantă în tranzacții terenuri;
• cunoștințe generale pe legislația specifică și în achiziții de terenuri intravilane/extravilane agricole;
• cunoștințe bune de operare calculator;
• abilitate excelentă de comunicare și negociere;
• abilitate de planificare, organizare, analiză și sinteză;
• persoană activă, sociabilă, harnică și orientată spre Rezultat

Descrierea jobului

• identificarea proprietăților și a proprietarilor din zonele de interes pentru companie;
• verificarea actelor de proprietate, negocierea prețului și a condițiilor de achiziție;
• obținerea documentelor necesare încheierii contractelor de vânzare-cumpărare;
• încheierea contractelor de vânzare-cumpărare și înregistrarea proprietății pe societate;
• stabilirea relațiilor de colaborare cu autoritățile locale, notari, topografi, oficii de cadastru.
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos