Agent achizitii teren

ZABRUS SIRET SRL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

​Candidatul Ideal
studii superioare, de preferat pe cadastru- topografie, juridice, agronomice;
experienta in identificare terenuri, citire harti, depunere declaratii Apia, relatia cu autoritatile locale-primarii;
experienta in vanzari
capacitate ridicata de gestiune si organizare a lucrarilor in teren si birou;
responsabilitate si seriozitate in indeplinirea sarcinilor trasate;
abilitati sporite de comunicare;
capacitate de lucru in echipa;
cunostinte utilizare PC - Office (Word, Excel) si programe de gestiune a terenurilor;
permis de conducere CAT B si disponibilitate la deplasari;
cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.
perseverenta in atingerea rezultatelor, capacitate de urmarire si finalizare a proiectelor;
spirit de inițiativă, autonomie.

Descrierea jobului

Identifica terenurile pe baza documentelor si impreuna cu proprietarul.
Masoara terenurile cu GPS-ul si le introduce in sistemul de gestiune al terenurilor.
Incheie contracte de arenda;
Intocmeste documentatia necesara in vederea achizitiei de teren
Gestioneaza relatia cu primariile in vederea inregistrarii contractelor, impunerii terenurilor sau obtinerii de documente;
Responsabil de depunerea declaratiilor APIA;
Mentine relatia cu persoanele fizice privind activitatea de comasare a suprafetelor agricole in zonele tinta prin achizitii, arendare, schimburi de terenuri;
Identifica oportunitati de extindere in zonele de interes
Relationare cu autoritatile publice pentru informatii de interes;
Intocmeste situatiile centralizatoare cu terenurile agricole eligibile pentru subventii APIA;
Evidenta bazei de date cu terenurile luate in arenda.
Oferim pachet salarial competitv format din salariu fix plus bonusuri de performanta.
Masina, laptop si telefon de servici

Ferma moderna ce isi desfasoara activitatea in Judetul Botosani formata dintr-o echipa tanara si motivata.
Cutam 4 colegi noi care sa ne ajute la dezvoltarea fermei prin achizitia de terenuri pe zonele Siret, Mihaileni, Candesti si Varful Campului.
Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos