Agent Achizitii JUNIOR (Bucuresti, Sector 1)

Grup Cris-Tim 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce cautam?
  • O persoana organizata si atenta la detalii, cu abilitati bune de comunicare
  • Competente digitale peste medie (pachet office)
  • Deschidere la nou si la schimbare
  • Putere de concentrare si atentie distributiva
Ce trebuie sa ai?
- Excelente abilitati de comunicare si prezentare scrisa si orala in romana si engleza;
- Foarte bune abilitati de planificare, organizare, de negociere si de rezolvare a situatiilor dificile, implicare si capacitate de lucru;
- Cunoştinţe foarte bune de utilizare PC

Descrierea jobului

  • Vei tine legatura cu furnizorii si transportatorii de carne
  • Te vei asigura ca sunt respectate termenele de livrare si descarcare
  • Te vei asigura ca toate documentele sunt corecte si insotesc transportul la livrare
  • Vei verifica facturi si toate documentele de insotire a marfii
  • Vei verifica daca factura coincide cu comanda si marfa receptionata
  • Vei participa la proiecte speciale ale departamentului Achizitii Grup Cris-Tim
Ce iti oferim?
Un job intr-o companie de renume,
Stabilitate
Contract pe perioada nedeterminata
Salariu motivant
Abonament medical clinica privata
Masa de pranz
Decont transport
Echipamente super- performante
Alte beneficii ocazionale
Grija pentru oameni

Compania noastră, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, suntem si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate, clinică de medicină integrativă si firmă de contrucții civile și industriale. Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

Publicat 21 Sept. 2022 Reactualizat 21 Oct. 2022 Expiră 21 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.