Agent achizitii cereale

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal: capacitate de negociere, orientare spre client, efectuare de achiziții, atitudine proactivă, inițiativă, flexibilitate, abilitaţi excelente de comunicare, relaţionare, negociere, pasionat de meserie, eficient.
Locaţie sediul central Grup Șerban: Filipeşti (zona limitrofă Oneşti), activități in județele Bacău, Vrancea.
  1. Un post disponibil cu activitate în județele: Brașov, Covasna, Harghita, Mureș, Bistrița
  2. Două posturi disponibile cu activitate în județele: Neamț, Iași, Bacău, Vaslui, Vrancea, Galați

Descrierea jobului

Cerințe:
– studii medii sau superioare;
– Microsoft Office (Excel,Word, Outlook);
– permis auto categoria B.

Experienţa de lucru pe o pozitie similară este necesară.
Domiciliul candidatului poate fi în una din zonele în care el activează.

Oferim:
• pachet salarial atractiv corelat cu realizărle profesionale (salariu fix +bonus de performanță);
• mașină de serviciu;
• contract pe perioadă nedeterminată;
• oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără şi ambiţioasă.

Așteptăm CV-ul dumneavoastră la adresa de email: hr@grup-serban.ro

Pasiune, Corectitudine, Dinamism, Profesionalism, Echipă, Calitate, Inovație, Responsabilitate socială, sunt concepte care caracterizează activitatea Grup Șerban Holding, un agro-business leader în zona de Est a României.

Grup Șerban Holding este un grup de firme în plină expansiune, care și-a început activitatea în Onești în 1994 și în prezent are o cifră de afaceri de peste 80 milioane Euro (2018), realizată în următoarele domenii de activitate: agricultură, comerț cu cereale și plante oleaginoase, creșterea păsărilor, panificație, patiserie-cofetărie, alimentație publică (incusiv lanț propriu de magazine - Băcăniile Șerban), distribuție și transport.

Noi proiecte, noi oportunități, consolidarea actualului business, toate acestea pot fi realizate doar cu implicarea totală a resursei umane, cei peste 500 de angajați ai Grupului Șerban Holding, care reprezintă cheia succesului nostru.

Te asteptăm alături de noi pentru a îți oferi oportunitatea de a te dezvolta împreună cu o echipă tânără, profesionistă, dinamică și ambițioasă.

Grup Șerban Holding ți se potriveşte? Consultă job-urile disponibile și alătură-te echipei!

www.grup-serban.ro

Publicat 8 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 7 iun. 2022