Agent achizitie cereale ecologice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Recrutam din zona de vest a tarii (jud. Arad, jud. Timis), jobul presupune atat munca remote cat si deplasare in teren:
  • Experienta in achizitii de cereale - reprezinta un avantaj;
  • Capacitate mare de comunicare, negociere cu furnizorii, lucru in echipa;
  • Abilitati organizatorice si atentie la rezultate;
  • Permis de conducere cat. B .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Mentine parteneriate si corespondenta cu furnizorii;
  • Contacte regulate cu furnizorii din portofoliu si potentialii furnizori de marfuri;
  • Dezvoltarea de noi relaţii comerciale;
  • Finalizarea contractelor de cumparare - trebuie sa urmareasca executarea contractelor impreuna cu departamentul de logistica.

Companie cu experienta in achizitia si vanzarea cerealelor ecologice, atat intern cat si international.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022