Publicat 13 Apr 2021 | Reactualizat 11 Mai 2021 | Expiră 14 Mai 2021

Agent achiziții terenuri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• minim studii medii;
• minim 2 ani experiență în tranzacții imobiliare;
• cunoaștere generale pe legislația specifică;
• cunoștințe în achiziții de terenuri intravilane/extravilane agricole;
• MS Office;
• permis de conducere B;

Descrierea jobului

• Identificarea proprietarilor din zonele de interes pentru companie;
• Verificare acte de proprietate, negociere preț și condiții de achiziție;
• Obținerea documentelor necesare încheierii de contracte de vânzare-cumpărare și încheierea contractelor;
• Stabilește relații de colaborare cu autoritățile locale, notari, topografi, oficii de cadastru.

Geiger este o companie de construcții cu capital german, activă pe piața din România încă de la începutul anilor ’90. Facem parte din societăţile de top din domeniul construcţiilor, având puncte de lucru în Târgu Mureș, Sibiu, Iași şi București. În prezent în cadrul companiei lucrează peste 380 de angajați.

Domeniile noastre de activitate sunt construcțiile de drumuri, construcțiile la cheie, tehnologiile de mediu și exploatarea de materii prime. Deținem balastiere proprii de unde extragem materialele pentru construcția de străzi și construcții la cheie. Betonul și asfaltul sunt produse în stațiile noastre de asfalt și de betoane.

Ne puteți urmări activitatea pe site-ul nostru: www.geiger.ro

Expirat
Agent achiziții terenuri  -  Geiger Transilvania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles