Publicat 25 Sep 2008 | Reactualizat 23 Oct 2008 | Expiră 26 Oct 2008

AGENCY MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Minim 3 ani in domeniul vanzarilor;
• Minim 1 an experienta in management;
• Studii Superioare;
• Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, orientare catre client, proactiv;
• Perseverenta si automotivare in atingerea obiectivelor propuse;
• Mobilitate şi flexibilitate ;
• Intelege nevoile si asteptarile consumatorului;
• Limba Engleza – nivel mediu, scris si vorbit;
• MS Office nivel avansat;
• Competenta puternica de analiza a pietei;
• Cunostinte si experienta pe piata de retail;
• Carnet conducere categoria B de cel putin 1 an.

Descrierea jobului

• Organizeaza, motiveaza si conduce echipa de vanzari directe;
• Dezvolta oportunitati de vanzare ;
• Monitorizeaza activitatea agentilor ;
• Raporteaza zilnic activitatea de vanzari pe care o desfasoara catre Regional Manager;
• Organizeaza saptamanal sedinte de analiza a vanzarilor cu echipa pe care o conduce;
• Recruteaza potentiali agenti care sa ocupe pozitiile din subordinea sa;
• Verifica lunar gestiunea documentelor cu regim special aflate in posesia agentilor din subordinea sa;
• Furnizeaza informatii si servicii clientilor actuali si potentiali;
• Stabileste prin analiza si negociere obiective individuale agentilor din subordine si urmareste indeplinirea obiectivelor;
• Asigura sesiuni de training eficiente şi orientate spre client şi spre performanţă n vnzare;
• Participa la planificarea, organizarea şi desfăşurarea de activităţi promoţionale;
• Implementeza regulile administrative din agentia in care isi desfasoara activitatea;
• Propune si dispune masuri administrative impotriva agentilor din subordinea sa in cazul nerealizarii obiectivelor de performanta stabilite.

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Oferim Pachet salarial deosebit de atractiv (incluzand salariu fix, bonusuri si beneficii);
• Plan de cariera;
• Plan de dezvoltare individuala conform managementului performantei;
• Training de specialitate si profesional
• Autoturism si telefon de serviciu.

TMB CREDIT CARD SOLUTII SRL - partener de distributie al Citibank Romania SA pentru cardul de credit CITI CARD

Expirat
AGENCY MANAGER  -  TMB CREDIT CARD SOLUTII SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles