Publicat 25 Mar 2008 | Expiră 25 Mar 2008

Afacerea anului 2008!!!

confidential
20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- dinamic, inteligent, serios si dornic sa invete un domeniu nou
- sa doreasca sa castige bani intr-un mod usor si placut
- sa fie corect, comunicativ si energic
- cunoasterea operararii PC / Internet constituie un avantaj

Descrierea jobului

sa aloce min 1-2 ore / zi
- experienta anterioara nu este absolut necesara, se asigura instruire gratuita incepand cu nivelul de baza
- activitatea se desfasoara pe urmatoarele directii: consultanta / vanzari directe, educatie / training si recrutare / dezvoltare echipe colaboratori
- programul este flexibil, functie de timpul de care dispune fiecare
- venituri nelimitate, in functie de performanta
- salariu (300 - 1000 euro), cadouri, bonusuri lunar
- sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe
- aveti permanent sprijinul unui coordonator manager

Descrierea companiei

- sapunuri naturale
- produse pentru aromaterapie: sapunuri aromaterapeutice, saruri, spuma si uleiuri de baie.

- parfumuri, bazate pe esente naturale, cu licenta dupa marile case de parfumuri: Coco Chanel, Givenchy, Lancome, Dolce&Gabbana, Calvin Klein, Mugler, Kenzo, Cerutti, Zino Davidoff, Gucci, Hugo Boss, Giorgio Armani, Christian Dior, Cacharel, Gabriela Sabatini etc.
- gama de produse anticelulitice
- sampoane, balsamuri, geluri de dus,
- creme si masti pentru ingrijirea fetei si a mainilor
- gama de produse pentru ingrijirea picioarelor

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Afacerea anului 2008!!!  -  confidential

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles