Publicat 25 Feb 2005 | Reactualizat 28 Feb 2005 | Expiră 28 Mar 2005

afacere

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

spirit de initiativa si vointa puternica

Descrierea jobului

V-ati gandit vreodata sa aveti propria afacere? Sa fiti independent din punct de vedere financiar?
Tot ceea ce va trebuie este spirit de initiativa si o vointa puternica.

Pentru a vedea exact despre ce este vorba va vom invita la o prezentare pentru a afla toate detaliile.
ACESTA NU ESTE UN ANUNT DE ANGAJARE CI, DE PARTENEIAT DE AFACERI

ompania isi desfasoara activitatea punand un deosebit accent pe muunca in echipa.

Expirat
afacere  -  marketing2010@yahoo.com

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles