Publicat 03 Apr 2006 | Reactualizat 30 Apr 2006 | Expiră 04 Mai 2006

Advertising Sales

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Implicare, ambitie, tenacitate
Cunostinte specifice de comunicare, marketing, vanzari
Capacitate de convingere, abilitati de negociere

Descrierea jobului

- identificarea clientilor noi, stabilirea conditiilor contractuale in acord cu politica de vanzari a companiei;
- urmarirea contractelor si incasarii contravalorii facturilor la termenele si in conditiile stabilite in contract;
- mentinerea relatiei direct si permanent cu clientii pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora

Ştiinţă şi tehnică este o revistă ce apare, aproape fără ntrerupere, de 58 de ani. Este deci o revistă de tradiţie. Este o revistă de tradiţie, dar nu una mbătrnită. Acest lucru este consecinţa faptului că, de-a lungul timpului, dorinţa colectivului redacţional a fost aceea de a se păstra n avangarda ştiinţei.
Ne este greu să spunem prea multe, noi cei direct implicaţi n migălosul proces de „fabricare” a ST. De aceea ncheiem aici, rugndu-vă să acordaţi atenţia cuvenită unei rarităţi n mass-media romnească: revista Ştiinţă şi tehnică, revista care priveşte mereu către viitor, n ncercarea de a contura drumul pe care va păşi societatea trăitorilor pe Planeta Albastră.

Expirat
Advertising Sales  -  SC FIRST SCIENCE PRESS GROUP SRL