Publicat 26 Nov 2007 | Expiră 27 Dec 2007

Advertising Sales

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica, perseverenta, cu initiativa
- abilitati excelente de comunicare, negociere si relationare
- cu simtul umorului dezvoltat
- cunostinte bazice in transferul de date pe Internet (FTP, Mail, Messenger)

Descrierea jobului

- creare si intretinerea legaturilor cu potentiali clienti.
- dezvoltarea unor retele locale si nationale privind vanzarea productiilor publicitare;
- program flexibil
- comision motivant.

Descrierea companiei

- Agentie de publicitate FULL SERVICE

Expirat
Advertising Sales  -  S.C. LOGIC DREAM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles