Publicat 15 Oct 2008 | Reactualizat 17 Oct 2008 | Expiră 17 Nov 2008

Advertising Sales Representative

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dezvolta-ti cariera in vanzari la BizCampus! Aplica acum! Daca vrei sa fii in rand cu tendintele, alatura-te echipei noastre! Pentru ca aici, la BizCampus ne dezvoltam permanent, am decis ca este momentul sa mai crestem echipa de vanzari.

Daca esti tanar, comunicativ, plin de optimism, ambitie, perseverenta si motivat pentru a reusi, esti persoana pe care o cautam!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Incheierea de contracte de publicitate
- Intretinerea relatiei cu clientii existenti
- Obtinerea de intalniri cu clientii potentiali in vederea unei prezentari detaliate a ofertelor de publicitate
- Realizarea si actualizarea unei baze de date
- Realizarea unui raport periodic cu privire la activitatea intreprinsa
- Elaborarea strategiei de Vanzari pe termen scurt si mediu

Beneficii:
- Salariu motivant
- Comision
- Telefon
- Decontarea drumurilor in interes de serviciu

BizCampus.ro este primul proiect din Romania care aduce impreuna mediul profesional de afaceri cu cel academic, al tinerilor plini de aspiratii, care tintesc spre o cariera de succes, prin intermediul unei platforme unice, in care spatiul si posibilitatile nu cunosc limite.

Expirat
Advertising Sales Representative  -  S.C. BizCampus S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles