Publicat 23 Aug 2008 | Reactualizat 21 Sep 2008 | Expiră 23 Sep 2008

Advertising Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXPERIENTA RELEVANTA IN VANZARI PUBLICITATE (minim doi ani); constituie avantaj ocuparea unei pozitii similare. Abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare si analiza, persoana dinamica, sociabila; cunoasterea limbii engleza - nivel avansat; cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

Realizarea TARGETULUI de vanzari spatii publicitare in cadrul revistei \"web4imm\"; exista doua categorii de spatii publicitare - cat.A in interiorul articolelor publicate; cat.B grupate sub titulatura \"marketplace\"

Suntem o companie de servicii IT si servicii design & copywriting. Serviciile IT acoperite de noi sunt: web design, programare web, optimizare, web hosting, rezervare domenii, promo on-line; ne identificam prin: small & medium software technology.

Creative service presupune oferirea de servicii grafice necesare IMM, dar si persoanelor fizice; sloganul nostru in domeniul grafic este: \"Lasa-ne pe noi sa cream pentru tine!\"

Experienta noastra in domeniu o impartasim si publicului larg prin editarea revistei \"web4imm\" - ghid practic de webdesign, software & grafica.

Am intram in Romania incepand cu 15 aprilie. Vino alaturi de noi!

Expirat
Advertising Sales Manager  -  Ergonomic Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles