Publicat 24 Mar 2008 | Reactualizat 22 Apr 2008 | Expiră 24 Apr 2008

advertising sales manager

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana care sa aiba tot timpul la indemana argumente pentru sustinerea propriilor puncte de vedere;
O buna capacitate de a comunica si de a relationa scris si verbal va fi de mare avantaj, mai ales daca a mai avut interactiuni cu clientii;
Atentie sporita la detalii, spirit organizat si responsabil;
Implicare in rezolvarea sarcinilor;
Initiativa;
Cunostinte PC: Pachetul Office, Internet;
Disponibilitate si deschidere spre a acumula cunostinte noi;

Descrierea jobului

* Administrarea si dezvoltarea portofoliul de clienti;
* Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale firmei;
* Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
* Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
* Stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
* Intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
* Redacteaza rapoarte dupa intalniri;
* Intocmeste rapoartele comerciale;

Companie in plina dezvoltare, editor de publicatii din domeniul auto si organizator de evenimente cu specific auto. Daca vrei sa ne cunosti mai bine, acceseaza www.4tuning.ro.

Expirat
advertising sales manager  -  4TUNING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles