Publicat 02 Sep 2008 | Reactualizat 01 Oct 2008 | Expiră 03 Oct 2008

Advertising Sales Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare
- deschis la provocari, flexibil, bun diplomat
- cunostinte utilizare MS Office
- permis conducere categoria B
- abilitati in comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
- experienta minim un an in vanzari publicitate.

Descrierea jobului

- administrarea eficienta a relatiilor cu clientii existenti
- vizite la clienti, realizare oferte
- promovare produse
- atingerea obiectivelor de vanzari
- posibilitatea de a promova in cadrul unui grup de presa de renume

Finmedia este un trust de presă economico-financiară, cu o experienţă de 11 ani pe piaţa de profil, specializat n editarea publicaţiilor economice lunare Piaţa Financiară, e-Finance, Ghidul de Bani, precum şi a seriilor de anuare de specialitate Romnia Top 100 Companii, Romanian Financial Directory, IT&C Directory, Anuarul Juridic.
Firma are, de asemenea, o vastă experienţă n organizarea de evenimente de anvergură – forumuri, conferinţe şi trguri de profil. „Conferinţele Piaţa Financiară“, „e-Finance events“, „FinFair – Trgul de bani“, „Real Bucharest“ sunt mărci proprietare ale Finmedia.

Expirat
Advertising Sales Executive  -  FINMEDIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles