Advertising Sales Account

RUVE PRESS SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Absolvent cu studii superioare și experiență în vânzari de publicitate
Persoană automotivată, cu spirit de initiațivă care își dorește o carieră de succes într-un domeniu creativ precum presa și organizarea de evenimente
Cu reale abilități de negociere
Prezență agreabilă, jovială, responsabililă
Cunostiințe solide Microsoft Ofice și limba engleză

Descrierea jobului

Construiește, menține și dezvoltă relația cu clienții actuali și potențiali și atrage clienți noi
Identifică potențiali clienți, demarează și dezvoltă relația cu aceștia
Negociază contractele de vânzări publicitate sau servicii
Răspunde de realizarea targetului personal de vânzări
Beneficiază de bonusuri în funcție de performanțe
Posibilități reale de avansare în carieră
Se asigură un mediu de lucru modern, agreabil, dinamic

Companie înființată în anul 2002, care editează publicații naționale, organizează evenimente și oferă servicii de PR și comunicare. Ne desfășurăm activitatea într-un mediu modern, relaxat. Punem accentul pe eficiență și rezultate, de aceea confortul personalului este important pentru noi. Birourile noastre sunt usor accesibile din orice punct al capitalei, fiind situate în apropierea celui mai important nod de transport în comun, în zona Unirii.

Publicat 14 Sept. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.