Publicat 03 Sep 2008 | Expiră 04 Oct 2008

Advertising Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, cu initiativa, organizata si cu bune aptitudini manageriale, flexibila, creativa.
-studii superioare
-limba engleza- nivel avansat
-utilizare PC- nivel avansat
Experienta in domeniu constituie avantaj, dar nu este o cerinta obligatorie.

Descrierea jobului

Coordoneaza activitatea si personalul din departamentul de advertising.
Elaboreaza planul anual de publicitate, precum si strategia generala pentru realizarea obiectivelor.
Stabileste si actualizeaza impreuna cu Directorul General lista de furnizori agreati si negociaza cu acestia contractele de furnizare, conditiile comerciale.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 27 magazine, in Bucuresti ( 3 ), Timisoara ( 2 ), Brasov (2), Cluj Napoca ( 3 ), Tirgu Mures,Pitesti (2), Ploiesti, Satu Mare,Bacau, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Iasi (2), Rm Valcea, Constanta, Oradea (2), Arad si Sibiu. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste.

Expirat
Advertising Manager  -  Benvenuti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles