Publicat 23 Apr 2008 | Reactualizat 22 Mai 2008 | Expiră 24 Mai 2008

Administratori baze de date

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienţă în operarea ca Administrator:
- ORACLE.
- Postgree SQL.
- MySQL.
- Microsoft SQL
- DB2

Descrierea jobului

- Lucrul într-o echipă tânără, bine pregătită şi intr-un mediu benefic dezvoltării profesionale.
- Şcolarizări periodice in Romania si Germania.
- Cursuri de limba germană si/sau engleză.
- Pachet salarial atractiv.

- LongLine srl, cu sedii in Sibiu si Cluj, este firma reprezentantă şi parteneră unică, a firmei
TDN Germania, cu sediul in Villingen.

- Firma TDN, deţine unele dintre cele mai moderne centre de calcul din Europa (Germania si
Elvetia).

Expirat
Administratori baze de date  -  S.C. Long Line S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles