Publicat 02 Oct 2008 | Expiră 02 Nov 2008

administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cautam o persoana tanara, cu experienta minima, care sa se descurce in orice situatie, care sa isi asume responsabilitatea si sa nu ii fie frica de greseli

Descrierea jobului

Activitati principale:
• Supravegherea salii de mese din punctul de vedere al aspectului, facilitatilor, curateniei si igienei;
• Supravegherea si coordonarea activitatii ospatarilor, barmanilor si picolilor;
• Mentinerea unor relatii bune de munca intre colegii din toate departamentele unitatii;
• Programarea si organizarea evenimentelor festive;
• Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor.
Sarcini si indatoriri specifice:
• Planificarea si organizarea activitatii restaurantului astfel incat sa fie posibile atragerea de noi clienti fideli si pastrarea celor existenti.

Restaurant nou ce doreste sa promoveze pe piata restauratiei pitestene un concept modern si inovativ, atat in ceea ce priveste gastronomia cat si serviciile.
Abordam arta culinara romaneasca si internationala intr-o viziune originala si ne adresam unui spectru larg de oaspeti doritori de mancaruri gustoase si sanatoase, sevite intr-un regim de igiena deosebit si la preturi accesibile
Responsabilitati ale postului:
• Raspunde pentru calitatea serviciilor oferite in restaurant.
• Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine.
• Raspunde de solutionarea prompta a solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor.
Autoritatea postului:
• Este autorizat sa coordoneze si sa raspunda pentru activitatea ospatarilor, barmanilor, picolilor si ingrijitorilor.

Expirat
administrator  -  reviva

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles