Publicat 01 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

Administrator

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Gindire analitica, initiativa, disciplina, capacitate de comunicare
Domiciliu permanent in Bucuresti
Referinte scrise de la ultimele locuri de munca
Angajari anterioare cu carte de munca de preferinta pe un post similar
Cazier judiciar curat

Descrierea jobului

Analizeaza volumul si compozitia stocului de produse si lanseaza comenzile de aprovizionare interne si externe
Elaboreaza si lanseaza comenzi catre furnizori
Introduce in stoc produsele achizitionate, urmareste stocul
Face receptia marfurilor
Coordoneaza marfurile in depozit, asigura conditii de pastrare
Organizeaza ofertele pentru furnizori
Intocmeste rapoarte si situatii specifice
Coordoneaza echipa din subordine

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administrator  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles