Publicat 18 Apr 2008 | Reactualizat 18 Mai 2008 | Expiră 19 Mai 2008

ADMINISTRATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

minim studii medii
experienta in domeniu
PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu elevii, cat si cu colegii
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate

Descrierea jobului

- gestioneaza si raspunde de pastarea bunurilor mobiliare si de inventar ale institutiei, pe care le repartizeaza pe subgestiuni si tine evidenta acestora
- raspunde nemijlocit de gestionarea bunurilor, urmareste utilizarea rationala a energiei electrice, combustibilului, apei si a materialelor consumabile
- organizeaza activitatea de aprovizionare
- evidenta contabila primara
- participa la inventarierea anuala a patrimoniului

Liceul Teoretic Zarnesti scoate la concurs un post de administrator. Concursul va avea loc in data de 30.04.2008 ora 10. Dosarele se depun la secretariatul liceului pana in data de 28.04.2008 ora 15. Tematica pentru concurs se gaseste la secretariatul scolii din strada Dr. I. Senchea nr 23, Zarnesti, telefon 0268515782

Expirat
ADMINISTRATOR  -  LICEUL TEORETIC ZARNESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles