Publicat 19 Ian 2008 | Reactualizat 16 Feb 2008 | Expiră 19 Feb 2008

Administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii
- abilităţi foarte bune de comunicare
- abilitati de organizare si planificare
- comportament proactiv orientat spre soluţionarea optimă a problemelor
- iniţiativă, creativitate, responsabilitate
- experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
- permis auto categoria B

Descrierea jobului

- se preocupa de buna functionare a instalatiilor sanitare, electrice, de incalzire iar in caz de avarie a acestora asigura in timp util remedierea defectiunilor;
- aprovizionarea in baza bugetului repartizat a materialelor consumabile igienico-sanitare, papetarie
- mentinerea in buna functionare a imobilului in care societatea isi desfasoara activitatea
- asigura mentinerea in stare de functionare a mijloacelor fixe;
- orice alte activitati specifice administrarii unei societati

SARRA BLU’ este cea mai renumită marcă din Romania n domeniul comercializarii obiectelor pentru cultura mesei,decoraţiunilor interioare si mobila, deţinnd cel mai extins lanţ de magazine . n număr de 15, aceste magazine sunt deschise n cele mai importante centre comerciale din Bucureşti ct şi din ţară.
Magazinele SARRA BLU’ şi propun , să sporească confortul spaţiilor n care clienţii locuiesc sau muncesc, s fie mereu o sursă inepuizabilă de idei de decorare ct şi de cadouri de valoare şi să reflecte prin obiectele comercializate cele mai reprezentative tendinţe internaţionale n domeniu;
Obiectele comercializate n magazinele SARRA BLU, fac parte din colecţii restrnse de produse ale unor renumite case internaţionale, criteriile de alegere a acestor produse tinnd cont de mbinarea designului cu funcţionalitatea.
Noi oferim clienţilor produse de o calitate ireproşabil acest avantaj fiind dublat de bucuria si plcerea utililizrii lor zilnice.

Expirat
Administrator  -  ROMATEX SA