Publicat 15 Oct 2007 | Reactualizat 13 Nov 2007 | Expiră 15 Nov 2007

ADMINISTRATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

BUN GOSPODAR, CU ABILITATI INTR-O GAMA DIVERSIFICATA DE ACTIVITATI, PRECUM:
-GRADINARIT;
-AMENAJARI SI REAMENAJARI INTERIOARE(ZUGRAVIT, REPARATII INSTALATII SANITARE);
-SA AIBA CUNOSTINTE TEMEINEICE DE ELECTRICITATE;
-SA LUCREZE ORDONAT;
-UN SIMT DEZVOLTAT AL CURATENIEI;
-O TINUTA PREZENTABILA

Descrierea jobului

RESPONSABILITATILE VIITORULUI ANGAJAT:
-PAZA SI PROTECTIE A SPATIILOR DE BIROURI;
-ASIGURAREA CURATENIEI PE O SUPRAFATA DE 10 MP;
-SI ALTE ACTIVITATI CE TIN DE ADMINSTRAREA UNUI BUILDING.

Firma S.C. TOTAL SPORT SRL cu aproape 30 de angajati se numara printre primele firmle la nivelul national care ofera servicii de calitate clientilor lor.

Persoanele intersate sunt asteptate la sediul firmei noastre din SERBAN -VODA in prealabil cu confirmarea sosirii pe adresa de mail missteeq@yahoo.com, sau numar de telefon 021.335.94.33, respectiv 0721.373.115.

ADRESA COMPLETA:

Firma isi are sediul in Piata Unirii. Cum iesiti de la Metrou, pe Bulevardul Dimitrie Cantemir, aveti in dreapta Hotel Horoscope. De la acest hotel, mergeti 50 m, ca si cum ati merge spre Tineretului, , dupa care faceti a doua strada la dreapta, se numeste Christian Anderson. Intrati pe aceasta strada si o sa vedeti un building cu doua porti albe si mai multe steaguri(ca la ambasada) aici este sediul nostru. Va asteptam!

Expirat
ADMINISTRATOR  -  SC TOTAL SPORT SRL