Publicat 03 Oct 2007 | Reactualizat 01 Nov 2007 | Expiră 03 Oct 2007

ADMINISTRATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe un post similar
- Studii superioare
- Permis de conducere categoria B, minim 3 ani
- Cunoştinţele de logistică, inginerie tehnică, construcţii, management – constituie un avantaj
- Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare personala, organizat, spirit de initiativa, analitic, flexibil
- Abilitati de baza de utilizare a calculatorului si cunostinte de baza de limba engleza.
- Abilitati de gestionare corecta a unui buget

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Desfasoara activitati de mentinere in bune conditii ale cladirii sediului si dependintele acesteia, a echipamentelor si masinilor biroului, faciliteaza aprovizionarea cu materiale.
In munca sa are nevoie de disponibilitate timp si de a circula cu masina in Bucuresti si in tara.

Responsabilitati:
- Raspunde de mentinerea in bune conditii a cladirii sediului si dependintele acesteia, a echipamentelor si masinilor din parcul auto al biroului
- Raspunde de aprovizioanrea cu materiale si face legatura cu banca, posta, alte institutii si colaboratori ai organizatiei
- Realizeaza si gestioneaza bugetul necesar intretinerii cladirii, echipamentelor si masinilor

SOS Satele Copiilor Romania ofera o familie copiilor care din diferite motive nu pot fi ingrijiti de proprii parinti, ii ajuta sa-si cladeasca singuri un viitor si contribuie la dezvoltarea comunitatilor in care ei traiesc. In Satul SOS (o comunitate formata din 12-15 case) fiecare familie SOS locuieste intr-o casa proprie. O familie SOS este formata din mama SOS si 6-7 copii (baieti si fete de varste diferite) care cresc impreuna ca frati si surori.

SOS Satele Copiilor Romania este singurul serviciu de protectie a copilului din Romania ce asigura continuitate in ingrijirea copiilor pana cand acestia devin tineri independenti si autonomi, adica sunt stabili emotional, au abilitati sociale si aptitudini de viata, o profesie, un loc de munca si un venit constant care ii ajuta in obtinerea unui spatiu propriu de locuit.

Expirat
ADMINISTRATOR  -  SOS SATELE COPIILOR ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles