Publicat 03 Apr 2007 | Expiră 04 Mai 2007

Administrator

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati organizatorice si antreprenoriale
- cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- limba engleza-nivel mediu

Descrierea jobului

Descriere Job
- sa se informeze permanent in legatura cu toate aspectele legale ce privesc firma si sa se asigure de indeplinirea lor (cu sprijin de la contabilitate)
- sa tina o evidenta a documentelor si elementelor de inventar din firma
- sa reprezinte firma in relatiile cu institutiile statului
- sa urmareasca emiterea si incasarea facturilor catre clienti si plata facturilor catre furnizori
- sa asigure activitatile administrative: logistica, organizarea de evenimente, verificare licente (impreuna cu un administrator de sistem)
- evaluare furnizori

Companie romaneasca ce ofera servicii de dezvolate module software atat catre piata interna cat si catre cea internationala.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administrator  -  CONFIDENTIAL