Publicat 12 Oct 2007 | Reactualizat 11 Nov 2007 | Expiră 12 Nov 2007

administrator website

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Webmaster cu cunostinte de grafica si programare
- Absolvent al unei facultati de profil
- Buna cunoastere a tehnologiilor HTML, PHP, ASP.Net, My SQL, FLash si/ sau Ajax
- Buna cunoastere a tehnologiilor, Java Script, ActiveX
- Cunoscator Macromedia Dreamweaver si Adobe Photoshop
- Buna cunoastere a suitei de aplicatii Microsoft Office
- Limba engleza - nivel avansat

Descrierea jobului

- Administrare website-uri
- Colaborarea cu echipa internationala de dezvoltare web
- De dezvoltat proiecte pentru diversi clienti
- Creativitate, originalitate, autonomie in gasirea si implementarea de solutii potrivite
- Abilitati de comunicare, capacitate de ierarhizare a prioritatilor si incadrare in termene limita

Ashley Worldgroup Southeastern Europe este prezenta pe piata internationala de publicitate din 1989, furnizand solutii integrate de comunicare printr-o retea de companii de prima clasa.
Ashley Worldgroup Southeastern Europe ofera servicii specializate de consultanta si dezvoltare durabila avand un rol strategic in S-E Europei.
Ashley Worldgroup Southeastern Europe opereaza in treisprezece tari, avand birouri in: Atena, Belgrad, Bucuresti, Limassol, Lubliana, Lodz, Prishtina, Sarajevo, Skopje, Sofia, Tirana, Viena si Zagreb.

Expirat
administrator website  -  ASHLEY&HOLMES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles