Publicat 24 Nov 2007 | Reactualizat 23 Dec 2007 | Expiră 25 Dec 2007

Administrator Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare tehnice;
-Persoana organizata, motivata, responsabila, cu initiativa ;
-Orientare spre obtinerea de rezultate / eficienta si concentrare asupra satisfacerii exigentelor clientilor ;
-Cunostinte operare PC – MS Office (Word, Excel, …) ;
-Limba engleza scris si vorbit ;
-Cunoasterea limbii franceze constituie un plus ;
-Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Activitati de derulare si urmarire contracte (lansare/urmarire fabricatie, reporting la clienti , urmarire livrari / facturare etc.) ;
Promovarea imaginii firmei si gestionarea portofolului de clienti alocat.

Se ofera:
Training in domeniu in tara si in strainatate ;
Salariu motivant, evolutiv functie de performante ;
Posibilitati de promovare intr-un grup dinamic.

SC VILMAR SA este una din societatile cele mai importante ale grupului francez GENOYER SA, lider mondial in fabricarea si comercializarea unei game largi de produse forjate, flanse, fittinguri si echipamente industriale pentru industria petroliera, chimica, petro-chimica, transport si depozitare fluide etc.

Asteptam CV la ResurseUmane@vilmar.ro

Expirat
Administrator Vanzari  -  SC VILMAR SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles