Administrator/Supervisor/Director in Forwarding

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 6000 - 8000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cautam un angajat cu experienta in munca;
  • Cunostinte despre toate procesele de vamuire a marfurilor;
  • De preferat experienta in managementul unei companii de logistica in transport maritim si expediere containere.

Descrierea jobului

  • Participarea la deschiderea unei companii de la zero (o entitate juridică este deschisă);
  • Căutarea de personal;
  • Stabilirea și controlul proceselor de lucru;
  • Dezvoltarea companiei.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 6000 - 8000 RON.

Compania noastră cu creștere rapidă MARLINE, care a fost una dintre TOP 10 companii de expediție din Ucraina, a cărei cifră de marfă era de aproximativ 1000 TEU pe lună, își continuă dezvoltarea și și-a deschis o sucursală în Constanța, reprezentată de Marline Team.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022