ADMINISTRATOR SPALATORIE TEXTILE

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Competente si calificari:
  • Managementul personalului: planificare, incurajarea muncii in echipa, oferirea de feedback
  • Minimum 3 ani de experienta in management, serviciul cu clientii si personalul si administrarea unei societati comerciale
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte bune de operare pachet Microsoft (Excel, Word), platforme de email (Gmail, Yahoo, Outlook), platformele de cautare (Google) etc
  • Capacitatea de prioritizare;
  • Rigurozitate si atentie la detalii;
  • Punctualitate si corectitudine
  • Atitudine pozitiva
  • Capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
  • Loialitate, hotarare, adaptabilitate

Descrierea jobului

ROLUL POSTULUI
  • Planifica, coordoneaza si gestioneaza obiectivele operationale ale spalatoriei
  • Coordoneaza personalul din subordine
  • Monitorizarea si supravegherea permanenta a activitatii spalatoriei;
  • Intocmirea actelor si documentelor administrative
  • Urmarirea activitatii zilnice a spalatoriei, si calitatea serviciilor
  • Responsabil de relatia cu clientii
  • Consilierea clientilor interesati de lista de preturi si servicii unor spalari speciale
  • Gestionarea si rezolvarea oricaror situatii conflictuale, in cazul in care acestea apar, atat la nivel intern, cat si in relatia cu clientii, furnizorii sau personalul din subordine
  • Asigurarea conformitatii serviciilor cu legislatia in vigoare
  • Promovarea spalatoriei textile

BENEFICII:
  • Pachet salarial motivant; tichete masa;

Prin transmiterea cv-ului dvs pentru acest post sunteti de accord cu preluarea si prelucrarea informatiilor cu caracter personal de catre persoanele responsabile cu procesul de recrutare
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.