Publicat 14 Feb 2007 | Reactualizat 15 Apr 2007 | Expiră 16 Apr 2007

ADMINISTRATOR SOFTWARE ERP SI BAZA DE DATE SQL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Cunostinte temeinice SQL
-Cunostinte medii .NET (C# si ASP)
-Administrare sistem si retea 15 calculatoare (constituie un avantaj)
-Engleza
-serios, responsabil, ordonat si riguros in munca depusa

Descrierea jobului

- suport tehnic pt sistem ERP Atlantis cu baza de date Microsoft SQL
- identificare si dezvoltare proceduri de optimizare a sistemului ERP in colaborare cu utilizatorii
- crearea de noi rapoarte si imbunatatirea celor existente in baza solicitarilor utilizatorilor
- gestionare erori si rezolvarea lor si/sau transmiterea lor catre compania de software cu care avem contract de service
- analiza si dezvoltare aplicatie web folosind .NET in colaborare cu compania de software.

Glencore Protein Romania SRL este o companie de comert international cu cereale. Face parte din grupul GLENCORE, companie multinationala cu sediul in Baar, Elvetia care a achizitionat o retea de silozuri pt comertul si depozitarea cerealelor in Romania. Pentru mai multe detalii despre grupul GLENCORE va rugam sa accesati www.glencore.com

Expirat
ADMINISTRATOR SOFTWARE ERP SI BAZA DE DATE SQL  -  GLENCORE PROTEIN ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles