Publicat 04 Mar 2008 | Reactualizat 02 Apr 2008 | Expiră 04 Apr 2008

ADMINISTRATOR SITE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de facultate;
Cunostinte bune de administrare si intretinere site-uri;
Cunostinte bune de limba engleza;
Cunostinte bune despre folosire utilitarelor software grafice;
Deshis la nou, dinamic si proactiv.

Descrierea jobului

- determinta necesitatile de dezvoltare ale site-ului;
- intretine informatia disponibila pe site;
- raporteaza evolutia traficului pe site;
- face propuneri pentru optimizarea continua a site-ului si a functionalitatilor acestuia;
- intretine site-ul din punct de vedere al designului grafic;
- intretine imaginea si specificatiile produselor Prime Transaction;
- monitorizeaza concurenta companiei si raporteaza periodic;
- colaboreaza indeaproape cu Departamentul de Marketing.

OFERIM
- Pachet salarial motivant;
- Sistem atractiv de premiere;
- Program de dezvoltare profesionala.

PRIME TRANSACTION S.A. este o societate de servicii de investitii financiare prezenta pe piata de capital din Romania din anul 1997. Membru al Asociatiei Brokerilor si actionar al S.C. Bursa de Valori Bucuresti S.A. si al S.C. B.M.F.M. S.A. Sibiu, PRIME TRANSACTION si-a consolidat pozitia pe piata de capital, de-a lungul timpului prin profesionalism, promptitudine si inovatie, reusind astfel sa raspunda exigentelor clientilor.

Expirat
ADMINISTRATOR SITE  -  SSIF PRIME TRANSACTION SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles