Publicat 23 Iun 2008 | Reactualizat 22 Iul 2008 | Expiră 24 Iul 2008

Administrator sistem

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana flexibila din punct de vedere profesional care se adapteaza oricarei situatii ivite.

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini:
- Mentenanta Hardware calculatoare si periferice
- Mentenanta Software calculatoare
- Mentenanta echipamente de retea
- Programare PHP, SQL, C, C++

Cerinte:
- Cunostinte operare PC - Linux, Windows, Office
- Cunostinte administrare sisteme Linux
- Cunostinte administrare sisteme Windows
- Cunostinte administrare baze de date( Pgsql - constituie avantaj )
- Cunostinte programare PHP, SQL

Policlinica de Diagnostic Rapid ofera servicii medicale in domeniul imagistic, al investigatiilor de laborator, consultatiilor de specialitate. Asiguram de asemenea desfasurarea in conditii optime si cu un inalt profesionalism a tuturor serviciilor de Medicina Muncii. Ne-am propus sa oferim clientilor nostri solutii medicale complete, la un inalt standard calitativ, folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator.

Expirat
Administrator sistem  -  Policlinica de Diagnostic Rapid

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles