Publicat 06 Nov 2007 | Reactualizat 04 Dec 2007 | Expiră 06 Nov 2007

Administrator sistem

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul IT;
Experienta in domeniu;
Cunostinte excelente de instalare si configurare de sisteme de operare si servere;
Inclinatie spre documentare in legatura cu cele mai recente tehnologii de calcul;
Limba engleza de specialitate;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Instaleaza si administreaza reteaua de calculatoare si serverele companiei;
- Instaleaza componentele hardware, le intretine si gestioneaza;
- Asigura comunicarea de date in sistem electronic cu beneficiarii si celelalte puncte de lucru ale societatii;

Beneficii:

- condiţii de lucru la standarde occidentale
- lucru într-o echipă de profesionişti
- acces la cele mai performante tehnologii hardware şi software
- salariu in functie de performantele profesionale;
- tichete de masa;

Dealer autorizat Volkswagen si Audi. Mai multe informatii pe http://www.scorpion.ro/

Expirat
Administrator sistem  -  SC Auto Scorpion SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles