Publicat 12 Sep 2007 | Reactualizat 10 Oct 2007 | Expiră 12 Oct 2007

Administrator sistem

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Certificari MCP in Windows XP
- CCNA in routing sau switching reprezinta un avantaj
- Cunostinte de baza in programare pentru scripting
- Cunostinte de lucru in retele structurate
- Time management
- Abilitati comunicare
- Limba engleza nivel mediu
- Flexibilitate
- Orientare catre client
- Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Support pentru aplicatii IT
- Managementul inventarului IT
- Implementarea si respectarea regulamentului de ordine interioara si a politicilor companiei
- Back-up management
- Administrarea retelei
- Administrare telefonie
- Administrarea statiilor de lucru
- Training pentru utilizatori
- Suportul utilizatorilor

GlaxoSmithKline – o companie de renume in intreaga lume este liderul pietei romanesti de medicamente.
Misiunea noastra in lume este imbunatatirea calitatii vietii oamenilor, oferindu-le posibilitatea sa realizeze mai multe, sa se simta mai bine si sa traiasca mai mult.

In Romania detinem un portofoliu de produse complex si inovator, care cuprinde peste 140 de marci de medicamente. Principala achiziţie a companiei a fost grupul Europharm, investitia n ţara noastră din 1998 pnă n prezent impunnd GlaxoSmithKline ca investitorul cel mai important din acest domeniu.
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si de succes, participand prin munca ta la imbunatatirea calitatii vietii oamenilor, atunci alatura-te echipei noastre.
Mai multe informatii despre companie puteti afla de pe site-ul www.gsk.ro.

Expirat
Administrator sistem  -  GlaxoSmithKline

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles