Publicat 31 Mai 2007 | Reactualizat 01 Iul 2007 | Expiră 01 Iul 2007

Administrator Sistem

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descriere post:

Administrare servere web, aplicatii ecommerce,servere DNS, servere e-mail, baze de date etc.

Descrierea jobului

Experienta in domeniul web hosting-ului.
Cunostinte avansate servere web linux & windows, PHP,MySQL,ASP.
Posibilitate de lucru sub stres.
Seriozitate si initiativa
Salariu satisfacator

Descrierea companiei

Our company provides consulting and IT services, software
application design and development, database services, Internet applications
and systems integration.It currently operates throughout the United States and Europe.

Contact
george.berar@neoland.ro
+40 722 591 272

Expirat
Administrator Sistem  -  GVM SISTEM 2003

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles