Publicat 06 Oct 2005 | Reactualizat 16 Oct 2005 | Expiră 06 Nov 2005

Administrator sistem/retea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

serios , integru , dorinta de afirmare

Descrierea jobului

Administrare sisteme hardware si software
Administrare retele de calculatoare hardware si software

Cerinte:

Cunostiinte hardware / software
Cunostiinte administrare sisteme
Cunostiinte retele
Cunostiinte configurare / administrare servere linux
(mail , web , samba , proxy , dns)
Cunostiinte configurare / administrare servere windows
(Active Directory Domain Controller , Exchange)

Beneficii:

Posibilitatea de a lucra in prima companie de Outsorcing IT , impreuna cu o echipa tanara si profesionista.
Posibilitate de promovare
salariu + bonus

Descrierea companiei

Class IT Outsourcing

www.classit.ro

Class IT Outsourcing a fost infiintata in anul 2001, ca o companie ce ofera servicii complete si solutii integrate IT. Incepand din 2004 activitatea principala a companiei a migrat in mod natural in domeniul serviciilor de IT Outsourcing dedicate exclusiv pietei romanesti

Expirat
Administrator sistem/retea  -  indaco expert software