Publicat 29 Aug 2008 | Reactualizat 15 Sep 2008 | Expiră 17 Sep 2008

Administrator Sistem / Retea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in administrare de retele de calculatoare
- cunostinte instalare/configurare statii Windows
- cunostinte hardware (calculatoare, retele, imprimante)
- cunostinte avansate Microsoft Office (inclusiv Access)
- cunostinte de web design (avantaj)
- cunostinte administrare server Linux (avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- asigura buna functionare a retelei de calculatoare
- efectueaza instalari/configurari statii si programe Windows
- asigura suport tehnic pentru utilizatori
- sustine cursuri interne utilizare aplicatii software
- diagnosticheaza probleme IT aparute (statii, server, retea)
- tine inventarul hardware si software.

Beneficii:
- mediu de lucru placut
- pachet salarial motivant
- bonuri de masa.

Grupul de firme ELECTRO SISTEM are ca obiect de activitate productia de posturi de transformare compacte, tablouri electrice de joasa si medie tensiune si comercializarea de echipamente de joasa si medie tensiune pentru sistemele de distributie a energiei electrice.

Detalii: http://www.electro-sistem.com

Expirat
Administrator Sistem / Retea  -  Electro Sistem SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles