Publicat 14 Aug 2008 | Reactualizat 12 Sep 2008 | Expiră 14 Sep 2008

Administrator sistem (Linux)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in lucrul cu servere Linux minim 2 ani - instalare, configurare, diagnosticare, depanare, mentenanta;
- Cunostinte solide hardware si retelistica;
- Cunostinte solide Windows XP/ Vista - diagnosticare/ depanare/ mentenanta
- Persoana serioasa, responsabila, punctuala;
- Orientat catre client;
- Bune abilitati si disponibilitate de comunicare si interrelationare cu clientii/ utilizatorii;
- Capacitate de autoperfectionare;
- Disponibilitate de a invata lucruri noi;
- Orientat spre solutionarea problemelor;
- Disponibilitate pentru deplasare la clienti in afara orelor de program in cazuri exceptionale;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- asigura consultanta, mentenanta si interventii software si hardware pentru companie si clientii acesteia (statii de lucru Linux/ Windows si servere Linux);
- participa la dezvoltarea si implementarea proiectelor de retelistica ale companiei;
- participa la intalnirile de vanzari la care este necesara prezenta unui specialist
- elaboreaza rapoartele specifice

Beneficii:
- bonusuri in functie de realizari
- posibilitati de promovare
- telefon de serviciu

Infiintata in anul 2006, compania DOLPHIN COMPUTERS si-a propus sa ofere servicii IT la cele mai inalte standarde de calitate. Pe o piata in continua dezvoltare si evolutie, dorim ca activitatea noastra sa constituie un suport real al activitatii clientilor nostri. Dorim ca serviciile noastre sa imbunatateasca vizibil performantele clientilor nostri. De aceea, ne evaluam in permanenta activitatea si rezultatele, luam masuri pentru imbunatatirea acestora, folosim feedback-ul clientilor nostri pentru a le intelege necesitatile mai bine si pentru a le oferi servicii din ce in ce mai bune.

Echipa de profesionisti este cel mai important activ al firmei noastre. Atat pentru departamentul tehnic cat si pentru celelalte departamente, am cautat si cautam in permanenta oameni orientati spre solutionarea problemelor, atenti cu clientii, activi si dornici de perfectionare. Pentru ca oferim in primul rand servicii, ne ghidam dupa principiul \"oamenii fac diferenta\". La noi nu veti intalni mentalitatea \"merge si asa\" si nu veti vedea lucruri facute doar de dragul de a fi facute. Pentru ca noi ne-am propus sa oferim valoare. Valoarea este reprezentata de cel mai bun raport calitate/pret, nu de preturile cele mai mici. Si putem oferi valoare, doar cu ajutorul unei echipe de oameni bine pregatiti si multumiti de munca pe care o fac.

Mai multe detalii despre compania noastra gasiti pe www.dolphincomputers.ro

Expirat
Administrator sistem (Linux)  -  DOLPHIN COMPUTERS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles