Publicat 17 Ian 2007 | Reactualizat 15 Feb 2007 | Expiră 17 Feb 2007

Administrator sistem - help desk

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in instalare, configurare si administrare a platformelor Windows NT/2000/XP
- cunostinte avansate despre pachetul Microsoft Office
- cunostinte despre instalarea, configurarea statiilor de lucru si intretinere periferice
- cunostinte bune de limba engleza
- excelente abilitati de comunicare
- capacitate de analiza si organizare
- spirit de echipa.

Descrierea jobului

- acorda suport tehnic utilizatorilor
- identifica problemele in utilizarea echipamentelor IT si ofera asistenta pentru solutionarea lor
- realizeaza instalarea sistemelor de operare si a pachetelor de programe achizitionate
- realizeaza configurarea statiilor de lucru conform specificatiilor
- asigura training si asistenta noilor utilizatori
- ofera solutii de imbunatatire si eficientizare a activitatii.

- companie multinationala, mediu de lucru profesional, acces la tehnologii de lucru avansate.

Expirat
Administrator sistem - help desk  -  PROFESSIONAL