Publicat 03 Oct 2007 | Reactualizat 01 Nov 2007 | Expiră 03 Nov 2007

Administrator sistem ERP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti plac provocarile, daca administrarea unui sistem ERP bazat pe cele mai noi tehnologii hardware si software este job-ul pe care ti-l doresti cel mai mult, atunci acest anunt este pentru tine!
ButanGas Romania, lider de piata in distributia GPL, iti ofera acum sansa dezvoltarii unei cariere de succes intr-un mediu profesional si competitiv in cadrul departamentului IT.

Cerinte:
•Experienta minim 1 an intr-un post similar;
•Experienta de lucru intr-un sistem de tip ERP;
•Experienta administrare baze de date Oracle;
•Experienta administrare server Linux;
•Cunostinte de programare SQL;
•Cunostinte utilizare MS Office;
•Studii superioare;
•Limba engleza;
•Persoana motivata, creativa, cu abilitati de comunicare, capabila sa se incadreze in limitele de timp si buget ale proiectelor;

Constituie un avantaj:
•Cunostinte si abilitati de project management;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
•Asigura functionarea optima, in conditii de siguranta si securitate a sistemului ERP ;

Beneficii:
•Accesul la cele mai noi tehnologii hardware si software aplicate in domeniul solutiilor de tip ERP;
•Dezvoltarea unei cariere de succes in cadrul unei echipe de profesionisti;
•Dezvoltare profesionala prin intermediul training-urilor si certificarilor de specialitate;
•Pachet salarial corelat cu performanta dovedita;

Din 1948, ButanGas este un grup multinational ce isi desfasoara activitatea in 10 tari, in domeniul transportului, depozitarii si distributiei de GPL (gaz petrolier lichefiat). Incepand cu anul 1996, ButanGas Romania este una dintre cele mai mari companii de distributie GPL pe piata romaneasca. Orientarea strategica a companiei este de a promova permanent educarea angajatilor sai. Cunostintele teoretice si practice ale angajatilor devin factorul principal de succes si avantajul competitiv al companiei.

Expirat
Administrator sistem ERP  -  SC BUTANGAS ROMANIA SA