Publicat 14 Iun 2016 | Expiră 16 Iul 2016

Administrator Sistem (colaborare) Deva, Hunedoara, Alba Iulia

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

La Class IT avem o oportunitate de job. Focusul nostru este pe rezultate, evolutie si implicare, pentru ca suntem HYPER Profesionisti!
Din pozitia de Administrator de Sistem (colaborare), ai acum ocazia sa te alaturi unei echipe stelare!

Daca te regasesti in descrierea de mai jos si daca esti dispus sa iti asumi efortul necesar pentru a ajunge la performanta maxima, asteptam cu mult interes sa rasfoim CV-ul tau si te vom contacta.

Oras targetat: Deva, Hunedoara, Alba Iulia

Conditii colaborare:
- Disponibilitate pentru interventii,
- Permis de conducere cat B, sa detina masina personala;
- Program flexibil, sa fie disponibil atunci cand apare o interventie

Candidatul ideal: (ce ne dorim de la tine)
- Cunostinte avansate de instalare, configurare si troubleshooting sisteme de operare Windows
- Cunostinte de instalare, configurare si troubleshooting pentru suita MS Office
- Cunostinte de configurare email
- Cunostinte Hardware pentru computere si imprimante;
- Cunostinte de baza despre servicii retea si protocoale;
- Cunostinte solutii de back-up
- Preferabil o persoana cu un program flexibil (ce detine un job de teren, lejer), student sau liber profesionist.
- Responsabil, dinamic, orientat catre rezolvarea de probleme.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Raspunde la situatiile critice prin interventii in locatiile clientilor, pentru remedierea acestora.

Beneficii Oferite
- Fiind vorba de o colaborare in viitor oferim si posibilitatea de angajare permanenta;
- Lucrul intr-un colectiv de profesionisti, ce iti pot acorda suportul profesional oricand si care se vor implica in dezvoltarea ta.

Cu o experienta de peste 15 ani, Class IT este una din companiile de top care ofera servicii de externalizare IT si suport IT poactiv pentru peste 200 de clienti, companii de diferite marimi. Class IT ofera clientilor sai instrumente moderne de management IT și cu ajutorul specialistilor nostri IT, certificati international, contribuim zilnic la atingerea obiectivelor clientilor nostri si le oferim solutii personalizate pentru performantă si dezvoltare continua.

In 2013 am trecut la un alt nivel si am lansat cultura organizationala Star Team, o cultura de companie unica in Romania, completata cu emotie si conceptul joaca-munca,care prin evenimente dedicate echipei, reusim sa cream in fiecare zi un cadru organizational in care sustinem si recompensam performanta, asiguram un cadru de dezvoltare profesional si personal fiecarui membru si crestem eficienta serviciilor IT clientilor

Nava noastra este deschisa pentru noi membri, pregateste-te pentru o calatorie care iti va propulsa cariera si descopera cele 10 motive pentru care sa alegi Class IT! Inainte de a trimite intentia ta de a deveni stelar, asigura-te ca iti asumi valorile, misiunea continua si viziunea indrazneata dupa care se ghideaza toti membrii echipajului nostru vizitand www.starteam.ro.

Expirat
Administrator Sistem (colaborare) Deva, Hunedoara, Alba Iulia  -  Class IT Outsourcing