Publicat 21 Iun 2007 | Reactualizat 20 Iul 2007 | Expiră 22 Iul 2007

Administrator retele IT

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii superioare in domeniul IT
- cunostinte foarte bune ale sistemelor de operare Microsoft
- cunostinte Hardware
- cunostinte baze de date Access
- abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa
- spirit de initiativa si puternica orientare spre rezultat
- atitudine proactiva si pozitiva
- confidentialitate

Descrierea jobului

- administrarea si securizarea serverului si a bazaei de date
- monitorizarea accesului la bazele de date si identificarea si rezolvarea eventualelor probleme
- monitorizarea procesului de licentiere software
- implicarea in proiectele de dezvoltare si standardizare ale intregului sistem informatic
- instalarea si configurarea pc-urilor
- instalarea si dezinstalarea sistemelor de operare
- asigurarea suportului necesar utilizatorilor retelei

Beneficii:
- mediu de lucru tanar si dinamic
- salariu motivant

companie romano-germana, comerciant de materiale de constructii cu vasta experienta in domeniu, cauta sa-si intareasca echipa manageriala

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administrator retele IT  -  CONFIDENTIAL