Publicat 22 Oct 2008 | Reactualizat 20 Nov 2008 | Expiră 22 Nov 2008

Administrator retea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-minim liceu de profil informatica/tehnic;
-responsabilitate, profesionalism;
-pasiune pentru domeniul IT si dorinta de dezvoltare
-avantaj cunostinte calculatoare hard si soft, retele
-bun comunicator, orientat 100% spre obiective si rezultate
-capabil sa lucreze individual sau in proiecte

Descrierea jobului

Administreaza reteaua de calculatoare si servere a companiei, executand lucrari de intretinere si interventii in caz de disfunctionalitati
Este implicat in actiuni de extindere/remediere/perfectionare retea
Pregateste calculatoarele si alte echipamente IT pentru angajati (instalare, configurare, optimizare)
Implementeaza sistemele informatice, conform cerintelor firmei, si desfasoara activitati de suport tehnic
Instruieste clientii interni- angajatii firmei, in ce priveste utilizarea diferitelor echipamente IT si softuri

Locul de desfasurare al activitatii este sediul central din Gherla.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Conditii de munca moderne; colectiv tanar
SUport in dezvoltarea unei cariere in domeniu

Piata de Tamplarie PVC este in crestere medie anuala cu 28% in Romania. Este un segment foarte atractiv, dovada multimea de competitori, de investitii. Va invitam sa descoperiti oportunitatea de a lucra in aceasta industrie profitabila, de a castiga bani si o cariera interesanta.

LISSIM este Nr. 1 in Transilvania in productia si distributia de Tamplarie PVC, cu o experienta de 10 ani in aceast domeniu, 48 puncte de lucru (showroom-uri proprii) in tara. Suntem certificati ISO SR EN 9001:2001.
Suplimentar mai oferim:
- Pereti cortina din Aluminiu Schucho;
- Usi de Garaj Hormann Germania;
- Scari interioare si exterioare;
- Jaluzele/Rulouri/Parasolare.

Avem propria fabrica in Gherla, Cluj. Linii complet automatizate.

Expirat
Administrator retea  -  SC LISSIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles