Publicat 08 Sep 2008 | Reactualizat 07 Oct 2008 | Expiră 09 Oct 2008

Administrator retea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Temeinice cunostinte de Microsoft Windows Server 2003 si Linux
- Cunostinte despre infrastructura retelelor
- Cunostinte bazale CISCO si Asterix constituie avantaj
- Cunostintinte retea TCP/IP
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Bune cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

- Administreaza si intretine sistemului de e-mail
- Instaleaza, configureaza serverele, precum si a echipamentele relationate;
- Executa si/sau supravegheaza dezvoltarea, instalarea si upgradarea aplicatiilor software.
- Planifica si implementarea securizarii retelei incluzand: firewall, criptarea aplicatiilor, securizarea utilizatorilor, back-up si planificarea refacerii retelei.
- Medierea retelei, a sistemului si a aplicatiilor pentru a identifica si corecta defectiuni si dificultati operationale.

Grup de firme cu capital privat strain - domeniul comercializarii materialelor de constructii.

Expirat
Administrator retea  -  Dima Consulting Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles