Publicat 04 Sep 2008 | Reactualizat 02 Oct 2008 | Expiră 02 Oct 2008

ADMINISTRATOR RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Studii de specialitate in domeniul IT
•Minim 2 ani experienta in domeniul IT - administrare retele interne, depanare hardware si software, configurare echipamente, aplicatii interne CRM/ERP
•Cunostinte bune de networking si sisteme de operare
•Cunostinte avansate de sisteme de retea (servere, routere)
•Bune cunostinte in domeniul tehnologiilor de dezvoltare a software-urilor web
•Bune cunostinte de aplicatii de baze de date
•Cunostinte baze de date si programe de grafica 2D constituie avantaj
•Capacitate de a coordona mai multe proiecte si de a gasi solutiile adecvate
•Capacitate de a lucra independent dar si in echipa, flexibilitate, initiativa, atitudine pro-activa
•Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Descrierea jobului

•Gestioneaza intreaga activitate pentru buna functionare a retelei locale, a aplicatiilor interne ale companiei (CRM, intranet) si a paginii de internet
•Dezvolta, optimizeaza si asigura infrastructura IT in concordanta cu nevoile specifice ale companiei
•Instaleaza si mentine echipamentele hardware si software din reteaua interna in parametrii optimi de functionare
•Asigurara consultanta tehnica pentru utilizarea statiilor de lucru
•Monitorizeaza functionarea aplicatiilor interne, asigura orice schimbari si lucrari de optimizare a acesteia si ofera suport pentru toti utilizatorii aplicatiilor
•Gestionarea relatiei cu furnizorii de aplicatii si echipamente IT in acord cu nevoile companiei si bugetele alocate
•Raportarea tuturor activitatilor si a interactiunilor cu clientii interni si externi precum si analiza permanenta a structurii interne pentru optimizarea si updatarea acesteia.

EUROEST este singurul grup de firme, cu capital integral privat romanesc, ce activeaza in domeniul serviciilor de consultanta, evaluare, brokeraj imobiliar si administrare imobiliara in Bucuresti, Ilfov, Valea Prahovei, Brasov, Sibiu si Constanta. In cei 15 ani de activitate, compania EUROEST a actionat permanent in directia perfectionarii si diversificarii tipurilor de servicii oferite. In prezent, principalele categorii de servicii oferite de companie sunt promovarea si vanzarea de proiecte imobiliare exclusive, vanzarea de terenuri, vanzarea/inchirierea de locuinte, spatii de birouri, spatii comerciale si industriale, totodata, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, evaluari imobiliare, documentari de urbanism si infrastructura.

Expirat
ADMINISTRATOR RETEA  -  EUROEST INVEST

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles