Publicat 30 Iul 2008 | Reactualizat 28 Aug 2008 | Expiră 30 Aug 2008

ADMINISTRATOR RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte foarte bune si experienta in administrare linux, in sisteme distribuite, apache, in proiectarea bazelor de date si administrare mysql;
- cunostinte foarte bune si experienta in protocoale de comunicatii
- cunostinte bune de scripting (bash, perl)
- cunostinte bune de php
- cunostinte de tehnologii SMS, MMS constituie un plus
- tanar, dinamic, serios, prietenos
- obligatoriu absolvent automatica & calculatoare UPB
- obligatoriu experienta in domeniu
- cunostinte de limba engleza citit/scris/vorbit

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- sa aduca si tina la zi sistemele distribuite;
- sa asigure securitatea sistemelor;
- sa fie dispus sa intervina la orice ora pentru rezolvarea problemelor grave (hacking, cadere generala a sistemelor).
Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru profesional si dinamic, colegi tineri.

Telemedia Romania activeaza pe piata romaneasca de foarte multi ani fiind printre primele firme care a incheiat contracte cu toti operatorii de telefonie mobila.
Serviciile pe care Telemedia le furnizeaza acum pe piata romaneasca sunt servicii de divertisment mobil si de IVR (audiotext) , servicii de SMS – Marketing si servicii de Micropayment.
www.mobilogo.ro; www.telemediaromania.ro; www.trimitesms.ro; www.platiprinsms.ro; www.micro-payment.ro;

Expirat
ADMINISTRATOR RETEA  -  Telemedia Consult

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles