Publicat 22 Apr 2008 | Reactualizat 21 Mai 2008 | Expiră 23 Mai 2008

Administrator Retea

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- studii in domeniul IT&C si al retelelor de comunicatie
- cunostinte in securitatea retelelor de comunicatie
- cunostinte de administrare de sistem, servere, baze de date
- bune cunostinte de TCP/IP, protocoale de routare, routere si switch-uri, firewalls

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- administrarea, instalarea si monitorizarea retelelor de comunicatie
- participarea la activitatile de planificare, dezvoltare si implementare a politicilor de calitate in domeniul serviciilor legate de aria de retele de comunicatii
- analizarea problemelor de performanta si recomandarea unor solutii pentru asigurarea functionalitatii, stabilitatii si securitatii retelelor de comunicatie

Oferta:

- angajare in cadrul uneia dintre cele mai puternice companii prezente pe piata din Romania, aflata in plin proces de dezvoltare si extindere;

- lucrul cu echipe de profesionisti;

- programe de pregatire si oportunitatea formarii unei cariere in domeniu

Perform HR - agentie de selectie si recutare de personal, recrutam pentru clientul nostru, una dintre cele mai puternice companii prezente pe piata din Romania, aflata in plin proces de dezvoltare si extindere.

Expirat
Administrator Retea  -  Perform HR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles