Publicat 22 Apr 2008 | Reactualizat 21 Mai 2008 | Expiră 23 Mai 2008

Administrator retea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana energica cu bune cunostinte de administrare retele.

Descrierea jobului

Cerinte:

- cunostinte de administrare server Win2000, Win2003
- Cunostinte de Microsoft Exchange Server
- Cunostinte de Linux - plus
- Cunostinte de Delphi - plus
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu
- Dinamism si capacitate de a solutiona eficient probleme

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv
- Posibilitati de dezvoltare profesionala prin traininguri de specialitate
- Lucru in cadrul unei companii multinationale ca membru al unei echipe tinere si dinamice

Descrierea companiei

Ne bazam pe succes si
atingem impreuna obiective

Suntem o companie internationala furnizoare pentru industria automobilelor.

Cu 2.000 de angajati in 7 locatii si diverse domenii de activitate, datorita structurii organizatorice, suntem o companie flexibila si orientata spre piata.

De decenii, calitatea inalta, orientarea clara spre clienti si inovarea permanenta sunt valorile firmei noastre.

Expirat
Administrator retea  -  SC ECKERLE AUTOMOTIVE SRL