Publicat 05 Mar 2008 | Reactualizat 03 Apr 2008 | Expiră 05 Apr 2008

ADMINISTRATOR RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta avansat sistem de operare Linux;
- cunostinte avansate TCP/IP;
- cunostinte windows 2003 server / exchange;
- cunostinte in administrarea switch-urilor Nortel;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- experienta in domeniul IT de minim 2 ani;
- SAMBA;
- Cunostintele in domeniul telefoniei IP reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- Administreaza echipamentele de retea si securitate: routere, firewall;
- Administrarea de Active Directory;
- Urmareste activitatea in retea si ia masuri corective atunci cand acestea se impun, in concordanta cu politicile IT ale companiei;
- bonusuri in functie de realizari;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
- oportunitati de promovare in cadrul companiei;

Suntem un trust de presa tanar, avand insa in portofoliu publicatii cu o istorie pe piata media romaneasca.
„Adevarul” este un cotidian de traditie, iar publicatiile „Dilema Veche” si „Dilemateca” sunt proiecte inedite care au creionat drumul presei cultural-literare la inceputul anilor `90. „Click” este un cotidian cu o ascensiune rapida in bransa tabloidelor.

Expirat
ADMINISTRATOR RETEA  -  SC Adevarul Holding