Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 14 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

Administrator retea

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Cautam:
- persoana dinamica si de incredere
- familiarizata cu Windows Server, Exchange Server, SQL server, Router Cisco
- componente Office
- ale softuri specifice activitatiilor curente ale unei firme
- constituie avantaj lucrul cu Navision sau SAP

Descrierea jobului

-implementarea soluţiilor
-training pentru utilizatori
-suport de utilizatori – Helpdesk
-managementul conturilor – Account management
-politica de securitate
-actualizarea software-ului existent cât şi implementarea unui nou software
-arhivarea şi suport de management
- monitorizare şi management
-upgradare hardware
-reconfigurarea de soluţiii hardware
-permanenta monitorizare, întreţinere şi gestionare a tuturor părţilor din sistem

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Administrator retea  -  Dallmayr Vending Office SCS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles